Home > Hua > Ihu > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > KAL50FB18K0
Tono Tono
Maori
483733Ataata KAL50FB18K0Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB18K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    KAL50FB18K0
  • Whakaahuatanga
    RES CHAS MNT 18K OHM 1% 50W
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
  • Raupapa
    KAL
  • Tuhinga
    18 kOhms
  • Mana (Watts)
    50W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial, Box
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tae Whakatu
    Flanges
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Te Kāhua Ara
    Solder Lugs
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.641" (16.28mm)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor