Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > LVM10FB30L0
Tono Tono
Maori
3456219Ataata LVM10FB30L0Stackpole Electronics, Inc.
LVM10FB30L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LVM10FB30L0
  • Whakaahuatanga
    RES CERAMIC 0.03 OHM 10W 1% VERT
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
  • Raupapa
    LVM
  • Tuhinga
    30 mOhms
  • Mana (Watts)
    10W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    LVM 10 0.03 1% B