Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > MG2JT330K
Tono Tono
Maori
MG2JT330K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MG2JT330K
  • Whakaahuatanga
    RES 330K OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
  • Raupapa
    MG
  • Tuhinga
    330 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film