Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MLF12DTE49R9
Tono Tono
Maori
3371729Ataata MLF12DTE49R9Stackpole Electronics Inc.
MLF12DTE49R9
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MLF12DTE49R9
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 49.9 OHM 0.5% 1/2W 0207
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.5W, 1/2W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    0207
  • Te matotoru (Max)
    ±25ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Raupapa
    MLF
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    MELF, 0207
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    MLF12DTE49R9
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    49.9 Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±0.5%
  • Whakaahuatanga