Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MLFA1FTC1R50
Tono Tono
Maori
MLFA1FTC1R50
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MLFA1FTC1R50
  • Whakaahuatanga
    RES MELF 1.5 OHM 1% 1W 1% 0207 T
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0207
  • Rahi / Rahi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Raupapa
    MLFA
  • Tuhinga
    1.5 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    MELF, 0207
  • Ētahi Ingoa
    MLFA1FTC1R50TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film