Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MLFA1FTC47K0
Tono Tono
Maori
MLFA1FTC47K0
  • Tau Wae
    MLFA1FTC47K0
  • Whakaahuatanga
    RES MELF 47K OHM 1% 1W 1% 0207 T
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Raupapa
    MLFA
  • Tuhinga
    47 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
    MELF, 0207
  • Ētahi Ingoa
    MLFA1FTC47K0TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film