Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MLFA25FTC10K0
Tono Tono
Maori
MLFA25FTC10K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MLFA25FTC10K0
  • Whakaahuatanga
    RES MELF 10K OHM 1% 0.4W 1% 0204
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0204
  • Rahi / Rahi
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Raupapa
    MLFA
  • Tuhinga
    10 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.4W, 2/5W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    MELF, 0204
  • Ētahi Ingoa
    MLFA25FTC10K0TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    28 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film