Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MLFA25FTC1R50
Tono Tono
Maori
900358
MLFA25FTC1R50
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    MLFA25FTC1R50
  • Whakaahuatanga
    RES MELF 1.5 OHM 1% 0.4W 1% 0204
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Tuhinga
    1.5 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.4W, 2/5W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    MLFA25FTC1R50TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film