Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MLFA25FTC33K0
Tono Tono
Maori
MLFA25FTC33K0
  • Tau Wae
    MLFA25FTC33K0
  • Whakaahuatanga
    RES MELF 33K OHM 1% 0.4W 1% 0204
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0204
  • Rahi / Rahi
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Tuhinga
    33 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.4W, 2/5W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    MLFA25FTC33K0CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film