Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MLFM1BTS100K
Tono Tono
Maori
MLFM1BTS100K
  • Tau Wae
    MLFM1BTS100K
  • Whakaahuatanga
    RES 100K OHM 0.1% 1W MELF 0207
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±15ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Raupapa
    MLFM
  • Tuhinga
    100 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 kOhms ±0.1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film