Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MLFM1FTD300R
Tono Tono
Maori
MLFM1FTD300R
  • Tau Wae
    MLFM1FTD300R
  • Whakaahuatanga
    RES 300 OHM 1% 1W MELF 0207
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0207
  • Rahi / Rahi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Raupapa
    MLFM
  • Tuhinga
    300 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    MELF, 0207
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    300 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film