Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > MR3FT90L0
Tono Tono
Maori
5714693Ataata MR3FT90L0Stackpole Electronics, Inc.
MR3FT90L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
750+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MR3FT90L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.09 OHM 3W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
  • Raupapa
    MR
  • Tuhinga
    90 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    MR 3 0.09 1% R