Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > MR5FBR100
Tono Tono
Maori
4792341Ataata MR5FBR100Stackpole Electronics, Inc.
MR5FBR100
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MR5FBR100
  • Whakaahuatanga
    RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
  • Raupapa
    MR
  • Tuhinga
    100 mOhms
  • Mana (Watts)
    5W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    MR50.11%B
    MR50.11%B-ND
    MR50.1FB
    MR50.1FB-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil