Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > MWW5JT150R
Tono Tono
Maori
MWW5JT150R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MWW5JT150R
  • Whakaahuatanga
    RES 150 OHM 5W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
  • Raupapa
    MWW
  • Tuhinga
    150 Ohms
  • Mana (Watts)
    5W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound