Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > PCF14JT43R0
Tono Tono
Maori
3196698Ataata PCF14JT43R0Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT43R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PCF14JT43R0
  • Whakaahuatanga
    RES 43 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Panasert
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Raupapa
    CF
  • Tuhinga
    43 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial, Radial Bend
  • Ētahi Ingoa
    PCF 1/4 43 5% P