Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > PCFM12JT4K70
Tono Tono
Maori
2994330Ataata PCFM12JT4K70Stackpole Electronics, Inc.
PCFM12JT4K70
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    PCFM12JT4K70
  • Whakaahuatanga
    RES CARBON 4.7K OHM 1/2W 5%
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Raupapa
    CFM
  • Tuhinga
    4.7 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    PCFM 1/2 4.7K 5% P