Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > PRSM2JT47K0
Tono Tono
Maori
PRSM2JT47K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PRSM2JT47K0
  • Whakaahuatanga
    RES 47K OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Raupapa
    RSMF
  • Tuhinga
    47 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film