Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RACF164DGT150R
Tono Tono
Maori
6287103Ataata RACF164DGT150RStackpole Electronics, Inc.
RACF164DGT150R
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RACF164DGT150R
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 150 OHM 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    RACF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    150
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Ētahi Ingoa
    RAC 164D 150 2% R