Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RACF648NJT3K30
Tono Tono
Maori
RACF648NJT3K30
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    RACF648NJT3K30
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
  • Raupapa
    RACF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    3.3k
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    8
  • Te maha o nga toka
    10
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals