Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RAVF102DJT36R0
Tono Tono
Maori
6420332Ataata RAVF102DJT36R0Stackpole Electronics, Inc.
RAVF102DJT36R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RAVF102DJT36R0
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 2 RES 36 OHM 0404
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
  • Raupapa
    RAVF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    36
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0404 (1010 Metric), Convex
  • Ētahi Ingoa
    RAV 102D 36 5% R