Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RAVF104DFT120R
Tono Tono
Maori
2759219Ataata RAVF104DFT120RStackpole Electronics, Inc.
RAVF104DFT120R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RAVF104DFT120R
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 120 OHM 0804
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Raupapa
    RAVF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    120
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Te maha o nga toka
    8
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.020" (0.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    120 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals