Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RAVF104DFT16K0
Tono Tono
Maori
6376976Ataata RAVF104DFT16K0Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DFT16K0
I roto i te taonga
10000+
  • Tau Wae
    RAVF104DFT16K0
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 16K OHM 0804
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Te Pakanga (Ohms)
    16k
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Paa / Case
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.020" (0.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    16k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals