Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RAVF164DFT300R
Tono Tono
Maori
1206399Ataata RAVF164DFT300RStackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT300R
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RAVF164DFT300R
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 300 OHM 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Te Pakanga (Ohms)
    300
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    300 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals