Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RAVF164DJT110K
Tono Tono
Maori
5069943Ataata RAVF164DJT110KStackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT110K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RAVF164DJT110K
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    RAVF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    110k
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Te maha o nga toka
    8
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    110k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals