Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RAVF164DJT3M30
Tono Tono
Maori
263593Ataata RAVF164DJT3M30Stackpole Electronics Inc.
RAVF164DJT3M30
  • Tau Wae
    RAVF164DJT3M30
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 3.3M OHM 1206
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua - Breakdown
  • Te matotoru (Max)
    ±200ppm/°C
  • Te Tae Tema
    Isolated
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    RAVF
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    Automotive AEC-Q200
  • Mana Ma te Mea
    4
  • Ko te poari
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Mana Whakaputa
    62.5mW
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    RAVF164DJT3M30
  • Teitei - Tae (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Whakaahua nui
    3.3M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±5%
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 3.3M OHM 1206