Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12JB20R0
Tono Tono
Maori
1668226Ataata RC12JB20R0Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB20R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RC12JB20R0
  • Whakaahuatanga
    RES 20 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Raupapa
    RC
  • Tuhinga
    20 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/2 20 5% A