Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12JT2R00
Tono Tono
Maori
4388240Ataata RC12JT2R00Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT2R00
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RC12JT2R00
  • Whakaahuatanga
    RES 2 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Tuhinga
    2 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/2 2 5% R
    RC1/225%R
    RC1/225%R-ND
    RC1/22JR
    RC1/22JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Non-Inductive, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition