Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12KB1M80
Tono Tono
Maori
6771229Ataata RC12KB1M80Stackpole Electronics, Inc.
RC12KB1M80
  • Tau Wae
    RC12KB1M80
  • Whakaahuatanga
    RES 1.8M OHM 1/2W 10% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Tuhinga
    1.8 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/2 1.8M 10% A