Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12KT2M40
Tono Tono
Maori
RC12KT2M40
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RC12KT2M40
  • Whakaahuatanga
    RES 2.4M OHM 10% 1/2W AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Tuhinga
    2.4 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Non-Inductive, Pulse Withstanding
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.4 MOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition