Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12KT470K
Tono Tono
Maori
5742014Ataata RC12KT470KStackpole Electronics, Inc.
RC12KT470K
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RC12KT470K
  • Whakaahuatanga
    RES 470K OHM 1/2W 10% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Tuhinga
    470 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/2 470K 10% R