Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC14JB1M20
Tono Tono
Maori
4458726Ataata RC14JB1M20Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB1M20
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RC14JB1M20
  • Whakaahuatanga
    RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Tuhinga
    1.2 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/4 1.2M 5% A