Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC14JB51R0
Tono Tono
Maori
5131190Ataata RC14JB51R0Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB51R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RC14JB51R0
  • Whakaahuatanga
    RES 51 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Raupapa
    RC
  • Tuhinga
    51 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W