Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC14JT4M30
Tono Tono
Maori
1279171Ataata RC14JT4M30Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT4M30
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RC14JT4M30
  • Whakaahuatanga
    RES 4.3M OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Tuhinga
    4.3 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/4 4.3M 5% R