Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC14JT91K0
Tono Tono
Maori
4465983Ataata RC14JT91K0Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT91K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RC14JT91K0
  • Whakaahuatanga
    RES 91K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Raupapa
    RC
  • Tuhinga
    91 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/4 91K 5% R