Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC14KB1R20
Tono Tono
Maori
RC14KB1R20
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RC14KB1R20
  • Whakaahuatanga
    RES 1.2 OHM 1/4W 10% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Raupapa
    RC
  • Tuhinga
    1.2 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/4 1.2 10% A