Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC14KB390R
Tono Tono
Maori
RC14KB390R
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RC14KB390R
  • Whakaahuatanga
    RES 390 OHM 1/4W 10% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Tuhinga
    390 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/4 390 10% A