Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC1KB100K
Tono Tono
Maori
RC1KB100K
  • Tau Wae
    RC1KB100K
  • Whakaahuatanga
    RES 100K OHM 1W 10% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
  • Raupapa
    RC
  • Tuhinga
    100 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RC 1 100K 10% A