Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RGC0805DTC249K
Tono Tono
Maori
1739987Ataata RGC0805DTC249KStackpole Electronics, Inc.
RGC0805DTC249K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RGC0805DTC249K
  • Whakaahuatanga
    RES 249K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.5%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    RGC
  • Tuhinga
    249 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RGC 1/10 T2 249K 0.5% R