Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RGC0805FTC38R3
Tono Tono
Maori
3937298Ataata RGC0805FTC38R3Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC38R3
  • Tau Wae
    RGC0805FTC38R3
  • Whakaahuatanga
    RES 38.3 OHM 1% 1/8W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    38.3 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Ētahi Ingoa
    RGC 1/10 T2 38.3 1% R