Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RGC1206FTC9K76
Tono Tono
Maori
1575587Ataata RGC1206FTC9K76Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTC9K76
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RGC1206FTC9K76
  • Whakaahuatanga
    RES 9.76K OHM 1% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Raupapa
    RGC
  • Tuhinga
    9.76 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RGC 1/8 T2 9.76K 1% R