Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RHC2512FT28R7
Tono Tono
Maori
5038830Ataata RHC2512FT28R7Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT28R7
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RHC2512FT28R7
  • Whakaahuatanga
    RES 28.7 OHM 1% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    RHC
  • Tuhinga
    28.7 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RHC 2512 28.7 1% R
    RHC251228.7FR
    RHC251228.7FR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    28.7 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film