Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RHC2512FT330R
Tono Tono
Maori
1551269Ataata RHC2512FT330RStackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT330R
  • Tau Wae
    RHC2512FT330R
  • Whakaahuatanga
    RES 330 OHM 1% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Tuhinga
    330 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Ētahi Ingoa
    RHC 2512 330 1% R