Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RHC2512FT511R
Tono Tono
Maori
RHC2512FT511R
  • Tau Wae
    RHC2512FT511R
  • Whakaahuatanga
    RES 511 OHM 1% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Tuhinga
    511 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    511 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film