Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0201FT12K7
Tono Tono
Maori
2486372Ataata RMCF0201FT12K7Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT12K7
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RMCF0201FT12K7
  • Whakaahuatanga
    RES 12.7K OHM 1% 1/20W 0201
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0201
  • Rahi / Rahi
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Raupapa
    RMCF
  • Tuhinga
    12.7 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.05W, 1/20W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/20 12.7K 1% R