Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0201FT2K37
Tono Tono
Maori
4607714Ataata RMCF0201FT2K37Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT2K37
  • Tau Wae
    RMCF0201FT2K37
  • Whakaahuatanga
    RES 2.37K OHM 1% 1/20W 0201
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Tuhinga
    2.37 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.05W, 1/20W
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/20 2.37K 1% R