Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0201FT330R
Tono Tono
Maori
1851443Ataata RMCF0201FT330RStackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT330R
  • Tau Wae
    RMCF0201FT330R
  • Whakaahuatanga
    RES 330 OHM 1% 1/20W 0201
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Tuhinga
    330 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.05W, 1/20W
    0201 (0603 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMCF 1/20 330 1% R