Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0201FT953K
Tono Tono
Maori
1727942Ataata RMCF0201FT953KStackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT953K
  • Tau Wae
    RMCF0201FT953K
  • Whakaahuatanga
    RES 953K OHM 1% 1/20W 0201
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0201
  • Rahi / Rahi
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Tuhinga
    953 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.05W, 1/20W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMCF0201FT953KDKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.010" (0.26mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    953 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film