Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0402FT243R
Tono Tono
Maori
3952901Ataata RMCF0402FT243RStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT243R
I roto i te taonga
10000+
  • Tau Wae
    RMCF0402FT243R
  • Whakaahuatanga
    RES 243 OHM 1% 1/16W 0402
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0402
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Tuhinga
    243 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.063W, 1/16W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMC 1/16S 243 1% R