Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0402JT82K0
Tono Tono
Maori
5369578Ataata RMCF0402JT82K0Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT82K0
  • Tau Wae
    RMCF0402JT82K0
  • Whakaahuatanga
    RES 82K OHM 5% 1/16W 0402
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0402
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Tuhinga
    82 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.063W, 1/16W