Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RMCF0603FG511R
Tono Tono
Maori
1012049Ataata RMCF0603FG511RStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG511R
  • Tau Wae
    RMCF0603FG511R
  • Whakaahuatanga
    RES 511 OHM 1% 1/10W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Tuhinga
    511 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RMCF0603FG511RCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    511 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film